Главная » Статьи » Статьи

Курси іноземної мови

Курси іноземної мови

Довідник міста Івано-Франківська «tel.if.ua», пропонує курси іноземної мови , які гарантують кожному бажаючому високий рівень навчання і досконале володіння англійською, німецькою, іспанською та французькою мовами, а також російську та українську для іноземців. Всі наші групи формуються з урахуванням вікових категорій та рівня знань кожного студента, який визначається за допомогою безкоштовного тестування.

Кількість слухачів в одній групі не перевищує десяти осіб, що дозволяє викладачеві проявляти індивідуальний підхід до кожного. На заняттях використовуються сучасні методики викладання, проводяться розмовні і граматичні клуби, а також безкоштовні консультації.

Успішна кар'єра в більшості випадків починається з розвитку особистості. Тому курси іноземних мов - це гідна мета, до якої треба прагнути. Ми не будемо переконувати Вас в тому, що центри, які представлені в нашій довідці, буквально перевернуть Ваше уявлення про життя. Ми просто серйозно ставимося до своєї роботи і, так само як і ви, хочемо постійно рухатися вперед. Опитування, які були проведені, дозволяють визначити ставлення учнів до методів викладання і в основному відгуки тільки позитивні! Все це тільки удосконалює систему подачі матеріалу і роботу з Вами.

Категория: Статьи | Добавил: navoro (21 Июня 2016)
Просмотров: 1323 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]